Na predaj 6i rodinný dom vhodný na bývanie aj podnikanie so strategickou polohou takmer v centre mesta.

Prehľad

499 990€

Košice I   Sever   

Na predaj príjemný poschodový tehlový rodinný dom, ktorý je ideálny na bývanie aj podnikanie, kedže sa nachádza na strategickom mieste v tesnej blízkosti Starého mesta, na rohu ulíc Slovenskej jednoty a Česká v mestskej časti Košice – Sever.

 

Rodinný dom má úžitkovú plochu 242 m2 a pozostáva z dvoch bytových jednotiek. Každá má 100m2 a pozostáva z troch izieb, kuchyne so špajzou, kúpeľne a samostatného WC. Dom je čiastočne podpivničený 38 m2 a má podkrovie cca 100m2, kde je možné vytvoriť dalšie bývanie, prípadne ateliér.…

Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou - okná, nový kotol, schodisko… dom je však pripravený na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. 

Dom sa nachádza na rovinatom oplotenom 660m2 pozemku a patria k nemu aj dve garáže a má spoločnú stenu so susedným domom.

 

Nového majiteľa určite poteší výborná frekventovaná lokalita vhodná na podnikanie, alebo možnosť dom využiť ako dvojgeneračné bývanie s potenciálom využiť dalších 100-120m2 úžitkovej plochy v podkroví. 

 

V okolí domu je kompletná občianska vybavebnosť, v tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny Čížik, základné školy, škôlky, vysoké školy, zastávka MHD, zrekonštruované detské ihriská, park, Železničná nemocnica, reštaurácia, hypermarket Tesco.… Centrum mesta je dostupné prechádzkou do pár minút.

 

Táto ponuka je vhodná vďaka svojej polohe pre podnikanie v rôznej oblasti - kancelária advokátska, alebo iná…, ambulancia, veterinár…

_________________

Cena: 499.990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

 

Ak chcete bývať a zároveň podnikať a hľadáte miesto so skvelou polohou, alebo  nehnuteľnosť na viacgeneračné bývanie, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes.

_________________

= Autorské dielo. © 2020 

 

 

 

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality