Na predaj 6 i rodinný dom v obci Košické Olšany - predaný

Prehľad

203 990€

Košice - okolie   Košické Oľšany   

Rezervovaný: Len u nás ponúkame na predaj priestranný 6 izbový rodinný dom s upraveným pozemkom o výmere 800 m2 nachádzajúci sa v okrese Košice – okolie v obci Košické Olšany, len 5 km od Košíc.

 

Rodinný dom o výmere 270 m2 dispozične pozostáva z dennej časti, v ktorej sa nachádza kuchyňa, priestranná obývačka s krbom a vstupom na 2 terasy, kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchovacím kútom spojená s WC, chodba, pracovňa, sklad, technická miestnosť, schodisko a vstupná hala. 

Nočnú časť na poschodí, ktorá po úpravach môže slúžiť aj na viacgeneračné bývanie tvoria štyri samostatné priestranné spálne, z troch aj priamy vstup na loggiu, druhá kúpeľňa s vaňou spojená s WC, miestnosť s prívodom vody /potenciálne kúpeľňa, kuchyňa/ a chodba.

Dom bol kolaudovaný v roku 2006, postavený z tehly, kúrenie plynovým kotlom Junkers a predáva sa dokončený v štandarde vrátane podláh, interových dverí, obkladov a sanity v kúpelniach, bez kuchynskej linky.

 

Dom pôsobí svetlým a príjemným dojmom, vďaka netradičným prvkom a úprave pozemku chytá zahraničný nádych, prevedenie ladené v konzervatívnych farbách, takže je možné užívať ho ihneď príp. prispôsobiť podľa vlastných predstáv.  

Nového majiteľa určite poteší ideálne veľký /800 m2/ upravený rovinatý pozemok s pekným trávnikom, na ktorom sa nachádza v zadnej časti aj samostatná garáž.  Poteší aj výborná orientácia na svetové strany a umiestnie domu na pozemku, takže potenciál je naplno využitý. 

 

Výhodou okrem napojenia na všetky inžinierske siete /okrem kanalizácie/ a rozdelenia na dennú a nočnú časť je aj výborná dostupnosť do Košíc. 

Obec Košické Olšany je prvou obcou z Košíc smerom na Michalovce, po dostavbe diaľnice nebudú žiadne zápchy a do centra mesta sa dostanete aj vďaka frekventovaným autobusovým spojom ozaj len za pár minút.   

V stredne veľkej obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, nájdete tu školu, škôlku, futbalové ihrisko, potraviny a zastávku autobusu.

_________________

Cena: 203 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte rodinný dom s priestrannými izbami v pokojnej lokalite na skok od Košíc, v ktorom si môžete dokončiť kuchyňu podľa vlastných predstáv, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_________________

= Akúkoľvek časť tohto textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora.

© 2018 Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality