Na predaj 4i rodinný dom v obci Čaňa

Prehľad

169 900€

Košice - okolie   Čaňa   

Ponúkame na predaj priestranný, prízemný 4i rodinný dom s pekným upraveným pozemkom o výmere 483m2 nachádzajúci sa v obci Čaňa, len na skok od Košíc. 

Rodinný dom s úžitkovou plochou 115m2 dispozične pozostáva z obývačky spojenej s kuchyňou v ktorej je kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi, priestranná kúpelňa s rohovou vaňou, spálňa a dve detské izby. V obývacej izbe sa nachádza francúzke okno, cez ktoré sa dá vyjsť na terasu a zároveň krásne presvetlí priestor. 

Dom je zateplený, má plastové okná, interierové dvere, podlahy, dlažba, murovaná kúpeľňa, podlahové kúrenie, plynový kotol...

Nového majiteľa určite poteší aj terasa s prekrytím na ktorej si v pokoji môžete vychutnáť kávu, bazén na letné osvieženie, ale  aj nie príliš veľký upravený pozemok, ktorý nebude náročný na údržbu.

Príjemný benefitom je prístrešok pre 4 autá pri vstupe na pozemok, kde si v pohode zaparkujete auta vy aj vaša návšteva a za domom odkladací priestor. 

Výhodou okrem napojenia na všetky inžinierske siete je aj dobré napojenie na hlavnú cestu a centrum obce, ako aj výborná dostupnosť do Košíc. 

 

Obec Čaňa sa nachádza južne od Košíc smerom na Miskolc, nájdete tu všetko čo potrebujete k pohodlnému životu, poteší krásna príroda a okolité jazerá. 

V obci sa je kompletná občianska vybavenosť, nachádza sa tu škola, škôlka, futbalové ihrisko, zimný štadión, pošta, potraviny Tesco a ďalšie obchody pre občiansku vybavenosť.

_________________

Cena: 169 900 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie. 

Ak hľadáte moderný rodinný dom v pokojnej lokalite s bazénom a parkovo upraveným pozemkom s rýchlou dostupnosťou do Košíc, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality