Na predaj 4 i rodinný dom v obci Nižná Kamenica - PREDANÝ

Prehľad

139 990€

Košice - okolie   Nižná Kamenica   

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový rodinný dom s pozemkom o výmere 790 m2 nachádzajúci sa v okrese Košice – okolie v obci Nižná Kamenica, vzdialenej 20 km od Košíc.

Rodinný dom o výmere 136 m2 dispozične pozostáva z dennej časti v ktorej sa nachádza kuchyňa s jedálenským kútom, priestrannou obývačkou s krbom, kúpeľňa s rohovou vaňou, vstupná hala, chodba, schodisko, garáž a technická miestnosť.

V nočnej časti na poschodí je umiestnená druhá kúpeľňa so sprchovacím kútom, spálňa so vstupom na veľkú terasu, chodba a 2 nepriechodné izby, z jednej vstup na druhú menšiu terasu s výhľadom na pozemok.

Dom bol kolaudovaný v roku 2000 a prebehla postupne rekonštrukcia, boli menené plastové okná, vchodové dvere, interiérové dvere, pred rokom nová strecha, v izbách podlaha, dlažba, vstavaná skriňa, nová kotolňa, alarm.

Kúrenie je podlahové, v niektorých miestnostiach radiátormi, v dennej časti možnosť využitia krbu. Dom je možné užívať ihneď, príp. po menších úpravách zmodernizovať a prispôsobiť podľa vlastných predstáv.  

Nového majiteľa určite poteší veľký /790 m2/ rovinatý oplotený pozemok, na ktorom viete v budúcnosti umiestniť aj ďalších rodinný dom. 

Výhodou domu okrem rozdelenia na dennú a nočnú časť je aj dostupnosť Košíc, ktorá sa ešte zlepší dostavaním diaľnice po Bidovce, čím stúpne aj hodnota nehnuteľností v tejto lokalite.

Nižná Kamenica sa nachádza v malebnej prírode neďaleko Slanských Vrchov len pár km od hlavného ťahu z Košíc smerom na Michalovce. V obci je základná občianska vybavenosť, nájdete tu školu, škôlku, potraviny, veľký upravený park a kaštieľ. 

_________________
Cena: 139 990 € vrátane prevažnej časti zariadenia a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte rodinný dom v perspektívnej rozrastajúcej sa lokalite no zároveň s dobrou dostupnosťou Košíc, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_________________
= Akúkoľvek časť tohto textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora.

© 2018 Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality