Na predaj 4 i rodinný dom v obci Družstevná pri Hornáde - PREDANÝ

Prehľad

219 990€

Košice - okolie   Družstevná pri Hornáde   

4 i rodinný dom, 155 m2, pozemok 617 m2, Družstevná pri Hornáde

Len u nás ponúkame na predaj priestranný 4 izbový rodinný dom s parkovo upraveným pozemkom o výmere 617 m2 nachádzajúci sa v okrese Košice – okolie v obci Družstevná pri Hornáde, len 9 km od Košíc.


Podpivničený rodinný dom o výmere 155 m2 dispozične pozostáva z dennej časti v ktorej sa nachádza priestranná kuchyňa prepojená s obývačkou, kúpeľňa s rohovou vaňou, vstupná hala, chodba, schodisko a pracovňa. V nočnej časti na poschodí sa nachádza druhá kúpeľňa so sprchovacím kútom, spálňa so vstupom na veľkú terasu, chodba a ďalšia priestranná izba.

V dome prebehla kompletná rekonštrukcia v roku 2011, z pôvodného domu ostali len obvodové múry a základová doska, boli menené okná, rozvody, zateplenie, strecha, vstupné dvere, interiérové dvere, podlahy, stierky, rohová kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi a dve murované kúpeľne.

 

Dom pôsobí príjemným upraveným dojmom, takže je možné užívať ho ihneď príp. prispôsobiť podľa vlastných predstáv.  

Nového majiteľa určite poteší ideálne veľký /617 m2/ parkovo upravený rovinatý pozemok s anglickým trávnikom na ktorom sa nachádza bazén zapustený do zeme, ktorý Vás zaručene schladí počas letných horúčav. Po večeroch zas oceníte nie len vy ale aj Vaši priatelia prístrešok s možnosťou posedenia pri krbe alebo grile.

 

Výhodou domu okrem napojenia na všetky inžinierske siete a rozdelenia na dennú a nočnú časť je aj jeho dostupnosť do Košíc, obec Družstevná pri Hornáde je jedna z mála lokalít, v ktorej sa pravidelne netvoria ranné zápchy, takže nie len autom, ale aj autobusom a vlakom sa viete dostať do práce a školy v rozumnom čase.

V stredne veľkej obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, nájdete tu školu, škôlku, knižnicu, zdravotné stredisko, lekáreň, poštu, potraviny a zastávku autobusu len pár minút od domu.

_________________
Cena: 219 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte rodinný dom do ktorého sa stačí len nasťahovať a môžete bývať v lokalite s dobrou dostupnosťou Košíc, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_________________
= Akúkoľvek časť tohto textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora.

© 2018 Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality