Na predaj 3i byt s krásnym výhľadom Študentská ulica Košice - SEVER

Prehľad

116 990€

Košice I   Sever   

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v OV s loggiou nachádzajúci sa na 5. poschodí bytového domu na Študentskej ulici v mestskej časti Košice - Sever. 

 

Byt o celkovej výmere 72 m2 (69m2 + 3 m loggia) dispozične pozostáva z obývacej izby z ktorej je vstup na balkón, 2 samostatných veľkých izieb, kuchyne, chodby, murovanej kúpeľne a samostatného WC.

V byte prebehla moderná a vkusná rekonštrukcia, boli menené okná, podlahy, dlažba, interiérové posuvné dvere, vstupné bezpečnostné dvere, moderná kuchynska linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, murovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom, takže je možné užívať ho ihneď bez nutnosti ďalších úprav.

Nového majiteľa určite poteší krásny pamoramatický výhľad na obe strany, orientácia V/Z, ako aj vysoká miera súkromia a pokojná mikrolokalita.

 

Bytový dom prešiel rekonštrukciou, bola menená brána, zrekoštruované spoločné priestory, bytový dom zateplený.

Výhodou okrem dobrého dispozičného riešenia vhodného na prenájom je aj poloha bytu, keďže sa nachádza v blízkosti Univerzity veterinárneho lekárstva a neďaleko je aj Technická Univerzita. 

V okolí je kompletná občianska vybavenosť, takže do 10 min. spoľahlivo nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

Nachádzajú sa tu školy, škôlky, gymnázium, zrekonštruované detské ihriská, park Anička, zastávka MHD s frekventovanými spojmi do centra mesta, neďaleko je aj Tesco, Billa, Pošta a iné obchody pre občianskú vybavenosť.

_______________________

Cena: 116.990 € vrátane zariadenia a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte kúpou voľný moderne prerobený a zariadený byt, ktorý sa nachádza v blízkosti 2 univerzít a je z neho krásny výhľad na okolie, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality