Na predaj 3i byt pražského typu s krásnym výhľadom Čingovská ulica, Košice - Nad Jazerom

Prehľad

112 000€

Košice IV   Nad jazerom   

Ponúkame na predaj 3 izbový byt pražského typu so 6m loggiou nachádzajúci sa na 8/9. poschodí bytového domu na Čingovskej ulici v mestskej časti Košice - Nad Jazerom. 

 

Byt o celkovej výmere 71 m2 + loggia dispozične pozostáva z veľkej obývacej izby z ktorej je výstup na loggiu, 2 izieb, kuchyne, chodby, kúpeľne a WC. 

Byt je v pôvodnom stave, má vymenené plastové okná a je pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. 

K bytu prislúcha aj špajzka na chodbe a pivnica.

Nového majiteľa určite poteší zateplený bytový dom, nový výťah, chodby, zrekonštruované loggie a tiež množstvo zelene v okolí.

 

Bytový dom sa nachádza vo výbornej, pokojnej mikrolokalite, keďže ste v blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, takže do 5 min. spoľahlivo nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú zrekonštruované detské ihriská, školy, škôlky, supermarket Fresh, lekáreň, zastávka MHD, cukráreň, workoutové ihrisko,umelecná škola, gymnázium, Poliklinika, Pošta, Mc Donald, Tesco, Kaufland a ďalšie obchody.

_______________________

Cena: 112 000 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte pražský 3 izbový byt na dobrom mieste, ktorý si môžete zrekonštruovať podľa vlastnej fantázie, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes, lebo táto ponuka sa dlho neohreje.

_______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality