Na predaj 3i byt na Ipeľskej ulici po kompletnej novej rekonštrukcii

Prehľad

141 500€

Košice II   Západ   

Ponúkame na predaj 3 izbový byt po kompletnej, novej, modernej rekonštrukcii, nachádzajúci sa na 1. poschodí bytového domu v žiadanej lokalite na Ipeľskej ulici na Terase - v mestskej časti Košice - Západ. 


Byt o celkovej výmere 58 m2 dispozične pozostáva z 2 nepriechodných izieb, priestrannej kúpeľne s vaňou, oddelenej toalety a obývačky spojenej s kuchyňou. V byte prebehla kompletna, moderná rekonštrukcia - murované jadro, kompletná sanita, plávajúce podlahy, dlažby, nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, interiérové dvere, bezpečnostné dvere, rozvody vody, elektriny a odpadu, nové stierky. 

Nového majiteľa určite poteší ideálna poloha bytu s vysokým investičným potenciálom.


Výhodou bytu okrem rekonštrukcie je aj špajza ktorá patrí k bytu a nachádza za hneď pred jeho vstupom.

Nepriechodné izby a poloha bytu zas predurčujú túto ponuku na prenajímanie, nakoľko len pár minút pešo sa nachádza areál Novej nemocnice a Lekárskej fakulty UPJŠ, v pešej dostupnosti OC Galéria, Amfiteáter a Borovicový háj, ktorý je ideálny na ranné behanie a prechádzky so psom.

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, gymnázium, detské ihriská, Lekárska fakulta, OC Galéria a iné obchody pre kompletnú občiansku vybavenosť.

Pre viac detajlov si pozrite 3D obhliadku: https://livetour.istaging.com/b60cbcf0-e51d-4f79-85b5-ec9e30656b71
____________________
Cena: 141.500 € vrátane zariadenia bytu a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte byt s nepriechodnými izbami pri lekárskej fakulte, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

____________________
 Autorské dielo© 2021

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality