Na predaj 3-4i byt s krásnym výhľadom Borovicový Háj - Košice Západ

Prehľad

300 000€

Košice II   Západ   

Ponúkame na predaj 3-4i byt s krásnym výhľadom v obľúbenej lokalite obklopenej zeleňou len na skok od centra mesta.

Byt o celkovej výmere 223 m2 /127,39m2 je plocha bytu a 96,46 terasa/ sa delí na dennú časť, kde sa nachádza priestranná obývačka a kuchyňa a nočná časť, kde je veľká kúpelňa s vaňou, dve vačšie izby a jedna menšia izba s kúpelňou so sprchovacím kútom. Pri vstupe do bytu sa nachádza pekná veľká práčovňa s pracovným umývadlom - pripravená na práčku aj sušičku.

Byt je dokončený do štandardu - obklady, sanita, drevené podlahy, interiérové dvere, bezpečnostné dvere, podlahové kúrenie... Benefitom je veľká terasa s krásnym výhľadom na mesto, ktorá je prístupná z každej izby a tiež veľká presvetlenosť bytu vďaka veľkým francúzkym oknám.

Do bytu je bezbariérový prístup, veľký presklenný výťah, v objekte sa nachádza posilňovňa a kaviareň do ktorej sa z bytu dostanete iba v papučiach. Celý objekt je strážený 24 hodinovou recepciou pri vstupe do objektu a taktiež kamerovým systémom. Výhodou je aj veľké vnútorné átrium, kde sa môžu vaše deti vyšantiť a vy si posedieť a odýchnuť po náročnom dni, alebo si podebatiť so susedmi.

Ak túžite bývať blízko centra, v tehlovej novostavbe, obklopený zeleňou a v blízkosti mať všetko potrebné k životu - MHD, Nová nemocnica, Poliklinika, pohotovosť, školy, školky, Lidl, kaviareň, posilňovňu... neváhajte nás kontaktovať. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cena: 300 000 € vrátane PIVNICE a VNÚTORNÉHO PARKOVACIEHO MIESTA a tiež všetkých poplatkov spojených s profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

V ponuke máme aj rôzne 2 izbové byty v tejto lokalite. 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality