Na predaj 2 i byt s jedinečným výhľadom, Bruselská ul. Ťahanovce - rezervovaný

Prehľad

82 500€

Košice I   Sídlisko Ťahanovce   

REZERVOVANÝ

Len u nás ponúkame na predaj  2 izbový byt s balkónom v osobnom vlastníctve nachádzajúci sa na 6. poschodí bytového domu s výťahom na Bruselskej ulici v mestskej časti Košice - Ťahanovce. 

 

Byt o celkovej výmere 55m2 dispozične pozostáva z 2 nepriechodných izieb, kuchyne, chodby, šatníka, priestrannej kúpeľne, oddelenej toalety a loggie. V byte prebehla rekonštrukcia, boli menené okná, čiastočne rozvody, rohová kuchynská linka, murovaná kúpeľňa, takže je možné užívať ho ihneď, príp. prispôsobiť podľa vlastných predstáv. 

Nového majiteľa určite poteší predsieň pred bytom, ktorú je možné užívať ako odkladací priestor, poteší aj šatník, do ktorého pohodlne zmestíte veľa veci a rovnako aj zateplený balkón so slnečnou orientáciou a krásnym výhľadom takmer na celé Košice.

 

Výhodou bytu okrem ideálneho poschodia sú aj nepriechodné izby, ktoré vytvárajú potenciál na prenajímanie, s ktorým Vám radi pomôžeme a za zmienku stojí aj poloha bytu vo výbornej mikrolokalite s dobrou dostupnosťou MHD, dobrým parkovaním a kompletnou občianskou vybavenosťou len pár metrov od domu.

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú Lidl, zastávka MHD, zrekonštruované detské a športové ihriská, školy, škôlky, pošta, zdravotné stredisko, Billa, centrálna zóna, Metro a iné obchody.

_____________________________

Cena: 82 500 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie. 

Ak hľadáte kúpou voľný 2 izbový byt, ktorý je v osobnom vlastníctve v dobrej mikrolokalite a s krásnym výhľadom poponáhľajte sa, lebo podobných ponúk je ako šafránu, dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_____________________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z.z. =

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality