Na predaj 1i byt po kompletnej, vkusnej rekonštrukcii Národná Trieda - rezervovaný

Prehľad

87 000€

Košice I   Sever   

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj 1 izbový byt v OV nachádzajúci sa na 1.poschodí bytového domu na ulici Národná trieda v mestskej časti Košice - Sever. 

 

Byt o celkovej výmere 38 m2 dispozične pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou a oddelená časť na spanie, murovanej kúpeľne a samostatného WC.

V byte prebehla moderná a vkusná rekonštrukcia, boli menené okná, elektrické rozvody, podlahy, dlažba, nové stierky, znížené stropy s bodovým osvetlením, kuchynska linka so vstavanými spotrebičmi, takže je možné užívať ho ihneď bez nutnosti ďalších úprav.

Bytový dom prešiel rekonštrukciou a je zateplený.

Výhodou okrem nízkych nákladov na byt je aj výborná poloha bytu, keďže sa nachádza v blízkosti Univerzity veterinárneho lekárstva a neďaleko je aj Technická Univerzita je ľahko prenajateľný, čo robí z tohto bytu aj dobrú investičnú príležitosť. 

V okolí je kompletná občianska vybavenosť, takže do 10 min. spoľahlivo nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

Nachádzajú sa tu školy, škôlky, lekáreň, pošta, Billa, gymnázium, zrekonštruované detské ihriská, park Anička, zastávka MHD s frekventovanými spojmi do centra mesta, neďaleko je aj Tesco a iné obchody pre občianskú vybavenosť.

_______________________

Cena: 87 000 € vrátane zariadenia a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte kúpou voľný moderne prerobený a zariadený byt, ktorý sa nachádza v blízkosti 2 univerzít a je vhodný aj ako investícia, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

 

 

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality