Na predaj 1,5i byt v obľúbenej lokalite Ostravská ulica Košice - JUH

Prehľad

74 990€

Košice IV   Juh   

Len u nás ponúkame na predaj 1.5 izbový byt v OV nachádzajúci sa na 4.poschodí bytového domu s výťahom v obľúbenej lokalite na Ostravskej ulici v mestskej časti Košice – JUH. 

Byt o celkovej výmere 42 m2 dispozične pozostáva z kuchyne, obývačky, spálne, kúpelne s WC a priestrannej chodby.

V byte prebehla kompletná, vkusná rekonštrukcia. Výmenou prešli okná, stúpačky, rozvody, omietky, podlahy, dlažba, interiérové dvere, kuchynská linka, murovaná kúpeľňa so sprchovým kútom, v chodbe vstavaná skriňa, takže je možné užívať ho ihneď bez nutnosti akýchkoľvek úprav.

Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, nový výťah sa bude realizovať v dohľadnej dobe.

 

Výhodou bytu okrem kvalitnej rekonštrukcie je aj jeho centrálna poloha, neďaleko sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, takže na skol. nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, zrekonštruované detské ihriská, stará nemocnica, zastávka MHD, Lidl, Fresch, pošta...

_______________________
Cena: 74 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte komplet prerobený byt v žiadanej lokalite s pekným výhľadom, ktorý je navyše kúpou voľný a pripravený k okamžitému nasťahovaniu neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 
_______________________
= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality