Na predaj 1,5i byt po čiastočnej rekonštrukcii Mikovíniho ulica Košice-ZÁPAD

Prehľad

92 900€

Košice II   Západ   

Ponúkame na predaj príjemný 1,5 izbový byt v OV nachádzajúci sa na 2/3 poschodí bytového domu v žiadanej lokalite na ulici Tr.SNP v mestskej časti Košice - Západ. 

Byt o celkovej výmere 38 m2 + loggia dispozične pozostáva z kuchyne z ktorej je východ na zasklennú loggiu, obývačky, menšej spálne oddelenej posuvnými dverami, chodby, kúpeľne a oddelenej toalety. V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia, boli menené okná, murované jadro, kuchynská linka, elektrické rozvody...

Byt pôsobí príjemným dojmom,je možné užívať ho ihneď bez nutnosti ďalšej rekonštrukcie, alebo si ho prerobiť podľa vlastných predstáv.  

Výhodou bytu okrem nízkych mesačných nákladov (70eur/2 os.) je aj kompletná rekonštrukcia bytového domu. Byt je vhodný aj na prenajímanie, nakoľko neďaleko sa nachádza  Nová nemocnica a Lekárska fakulta UPJŠ, OC Optima...


V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, zrekonštruované detské ihriská, CVČ, neďaleko je Kaufland, Lidl, OC Optima a iné obchody pre kompletnú občiansku vybavenosť.
___________________________________
Cena: 92 900 Eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte byt v dobrej lokalite, ktorý netreba prerábať a je navyše ihneď voľný, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

Text a fotografie sú autorským dielom. © 2020

 

 

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality