Na predaj 1 izbový byt v novostavbe Panorama V - rezervovaný

Prehľad

60 990€

Košice IV   Vyšné Opátske   

REZERVOVANÝ:

Len u nás ponúkame na predaj 1 izbový byt, novostavbu v developérskom projekte Panorama V nachádzajúci sa v modernej novej štvrti Panorama v mestskej časti Vyšné Opátske.


Byt o celkovej výmere 37 m2 /30 m2 + 7 m2 balkón/ sa nachádza na 2. poschodí tehlového bytového domu s výťahom. Dominantným prvkom celého bytu je obývacia izba prepojená s kuchyňou spolu o výmere 22,5 m2 z ktorej je vstup na priestranný slnečný balkón o výmere 7 m2 s výhľadom na Slanské vrchy a okolitú prírodu.

Byt bude odovzdaný v štádiu holobyt s dokončením koncom budúceho roka, čo umožňuje realizáciu klientskych zmien, najmä rovody vody a elektriky. Súčasťou bytu sú kvalitné plastové okná a bezpečnostné dvere, dlažba na balkóne a o tepelnú pohodu v byte sa stará príjemné podlahové kúrenie.

Výhodou bytu okrem presvetlenia a slnečnej orientácie je aj kľudná, bezpečná a pokojná lokalita s kamerovým systémom a oplotením vnútorného areálu, ktorý bude parkovo upravený s detskými ihriskami, bilinkami a technológiami, ktoré maximálizujú komfort a zabezpečia komunitné bývanie.

Nového majiteľa určite poteší investičný rozmer ponuky, keďže hodnota bytov v tejto lokalite bude z dlhodobého hľadiska rásť a rovnako aj možnosť dokončenia finálnych povrchov v byte podľa vlastných predstáv.

 

Bytový dom bude zateplený, bezbarierový, možnosť dokúpenia vonkajšieho parkovaciého miesta, príp. pivnice.

Obytný komplex Panoráma sa nachádza v novej lokalite s výbornou dostupnosťou do centra a rovnako aj na obchvat mesta. Priamo v lokalite sa nachádza moderná materská škôlka, kaviareň a potraviny. Na jeseň tohto roku bude ukončená výstavba neďalekého nákupného centra Shopbox s posilňovňou, lekárňou, reštauráciou a kaviarňou, predajňa potravín Lidl bude skolaudovaná už túto jar.

V okolí sa nachádzajú špičkové základné školy, vďaka zastávke MHD priamo v objekte máte centrum mesta, nie len autom, ozaj len na skok.

______________________
Cena bytu: 60 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s postúpením práv a povinností k bytu a profesionálnymi službami realitnej kancelárie. Cena parkovacieho miesta 3 600 €.

Ponuka je vhodná pre záujemcu, ktorý nepotebuje ihneď bývať ale hľadá byt, ktorý priniesie stabilnú investíciu a rád by realizoval finálne dokončenie povrchov podľa vlastných predstáv.

Ak hľadáte moderné bývanie v novej perspektívne rozrastajúcej sa lokalite a chcete sa stať súčasťou úspešného príbehu, zavolajte a dohodnite si stretnutie na doleuvedenom čísle ešte dnes.

______________________
= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora.
© 2018 Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality