Exkluzívne na predaj 3i byt s loggiou Važecká ulica Košice Nad Jazerom

Prehľad

119 900€

Košice IV   Nad jazerom   

Len u nás ponúkame na predaj pražský 3 izbový byt v OV s veľkou loggiou nachádzajúci sa na ideálnom 4. poschodí bytového domu na Važeckej ulici v mestskej časti Košice - Nad Jazerom. 

 

Byt o celkovej výmere 73 m2 (67m2 + 6 m loggia) dispozične pozostáva z veľkej obývacej izby z ktorej je výstup na loggiu, 2 samostatných izieb, väčšej kuchyne s jedálenským stolom, chodby, murovanej kúpeľne a samostatného WC. K bytu patrí aj komora hneď vedľa bytu a pivnica.

V byte prebehla rekonštrukcia, boli menené okná, stúpačky, kuchynská linka, murovaná kúpeľňa, podlahy, zasklená loggia,  takže je možné užívať ho ihneď, príp. prispôsobiť podľa vlastných predstáv.

Nového majiteľa určite poteší 2x klimatizácia v obývacej izbe aj na chodbe, detská izba a spálňa otočená do pokojnej časti, ako aj množstvo zelene v okolí. 

 

Bytový dom sa nachádza vo výbornej, pokojnej mikrolokalite, keďže ste v blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, takže do 5 min. spoľahlivo nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, supermarket Fresh, lekáreň, zastávka MHD, zrekonštruované detské ihriská, workoutové ihrisko,umelecná škola, gymnázium, Poliklinika, Pošta, Kaufland a ďalšie obchody.

_______________________

Cena: 119 900 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte pražský typ bytu bez nosných priečok na dobrom mieste, v ktorom môžete bývať bez nutnosti rekonštrukcie, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes, lebo táto ponuka sa dlho neohreje.

_______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality