Exkluzívna ponuka - útulný 3i byt Ipeľská ulica Košice-ZÁPAD

Prehľad

98 900€

Košice II   Západ   

Len u nás ponúkame na predaj 3 izbový byt v OV nachádzajúci sa na prízemí bytového domu na Ipeľskej ulici v mestskej časti Košice - Západ. 

 

Byt o celkovej výmere 55m2 dispozične pozostáva z dvoch nepriechodných izieb, obývačky spojenej s kuchyňou a jedálenskou časťou, vstupnej chodby a murovanej kúpeľne s toaletou. 

V byte prebehla rekonštrukcia (pred 7.rokmi), boli menené okná, podlahy, dlažba...,kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi bola robená v roku 2019, v izbe je vstavaná skriňa a po dohode môže v byte ostať okrem vstavaného nábytku aj iné zariadenie - kuchynský stôl so stoličkami, obývačkový nábytok..., takže je možné byt užívať ihneď bez nutnosti ďalších úprav.

Nového majiteľa určite poteší aj kumbal na chodbe, čo prináša další odkladací priestor, ako aj slnečnosť bytu a orientácia S-J.

 

Nepriechodnosť izieb a poloha v tesnej blízkosti Novej nemocnice zas predurčuje túto ponuku na následný prenájom, s ktorým Vám radi pomôžeme.

Nespornou výhodou je mikrolokalita, keďže sa nachádzate v samotnom srdci Terasy, takže do pár minút nájdete doslova všetko čo potrebujete k pohodlnému životu bez nutnosti využiť auto.

V beprostrednom okolí sa nachádza Nemocnica, Poliklinika, školy, škôlky, Lidl, OC Galéria, Magistrát mesta Košice, pošta, zrekoštruované detské ihriská, zastávka MHD s frekventovanými spojmi do centra mesta.

_______________________

Cena: 98.900 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte 3 izbový byt v žiadanej lokalite, ktorý je prerobený a vhodný na okamžité bývanie, no zároveň vhodný aj ako investícia na prenájom, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes.  

Ponuka je vhodná pre záujemcu, ktorý uprednostňuje výbornú mikrolokalitu a byt, ktorý nieje nutné rekonštruovať.

_______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality