Referencie

Odporúčam realitnú kaneláriu Sweet Home real ako spoľahlivého partnera.
pán Andrej,
Veľká spokojnosť s realitnou kanceláriou Sweet Home real.
pani Molitorisová,
„Týmto by som sa chcela poďakovať p. Martine Labancovej za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti presne v zmysle mojich predstáv, a to v rekordne krátkom čase. Rada by som vyzdvihla jej vysoko profesionálny prístup a zároveň ľudské a príjemné jednanie. P. Labancová a jej tím mi boli oporou ako v rozhodovacom, tak aj v kúpnom procese. Všetky záležitosti riešili promptne a v maximálnej možnej miere samostatne. Aj v budúcnosti určite oslovím túto realitnú kanceláriu a jednoznačne ju ako spokojný klient odporúčam aj ostatným záujemcom. Dana Jánošíková.``
Dana Jánošíková,
Dobrý deň, chcem sa poďakovať p. Labancovej a jej realitnej kancelárii za ochotu a výbornú spoluprácu pri kúpe a predaji môjho bytu. Odporúčam túto realitku. Pekný deň. Čupríková Magdaléna.
pani Čupríková,
S profesionálnym prístupom k práci maklérky p.Labancovej sme boli nadmieru spokojní, pomohla nám nájsť náš vysnívaný byt, bola nám oporou v rozhodovaní, non stop na mobile a vždy pri našich spoločných obhliadkach nás čakala s úsmevom. V budúcnosti pri predaji, alebo kúpe nehnuteľnosti určite oslovíme túto maklérku. Prajeme jej veľa úspechov v pracovnom aj osobnom živote.
pani Slanecká,
Pani maklérke ďakujem za profesionálny ale ľudský prístup, aj v rámci spoločnej komunikácie, pri riešení rôznych situácii spojených s predajom môjho bytu. Môžem iba odporúčať ostatným klientom.
Stanislav Kirschner,
s pani Martinou Labancovou som bol velmi spokojny za jej neunavny, profesionálny a kreatívny prístup pri predaji chaty, za co jej dakujem a zelam vsetko najlepsie
Ladislav Sidor,
Obaja s partnerom ďakujeme za profesionálny prístup, rýchle riešenie, taktiež aj rady, a pomoc pri vybavovaní formalít, ktoré som dostala po kúpe bytu.
pani Veronika,
Nemam co vytknut. Jednanie bolo rýchle, profesionálne a férove ?
pán Martin,
Ďakujem. Spolupráca bola na vysokej profesionálnej úrovni. Odporúčam RK.
Jozef Schveiz,
Vysoko profesionálny prístup. Bleskové reakcie, okamžitá dohoda. Nehnuteľnosť predaná za 4 dni. Vybavila všetky formality, jediný úkon s potrebou osobnej prítomnosti bol podpis zmluvy. Odporúčam!
Pani Natália,
Pani Labancova je skutocny profesional vo svojej oblasti. Mal som pomerne vysoke naroky na nehnutelnost a skoro rok mi ju trpezlivo hladala. Podarilo sa - a samotna kupa, prepis a cely proces, efektivny a zvladnuty do posledneho detailu ma v tom uistil.
Marián V.,

Compare Listings