Na predaj slnečná 4i chata v záhradkárskej lokalite Nižná úvrať, mestská časť Vyšné Opátske, Košice

85 000 €
Obľúbené
Your search results

Prehľad

  • Zverejnené:
  • 6 apríla, 2021
  • 81 m2

Popis

Košice IV Vyšné Opátske

Ponúkame na predaj príjemnú 4 izbovú chatu v OV nachádzajúcu sa na slnečnom pozemku záhradkárskej lokality Nižná úvrať v mestskej časti Vyšné Opátske, Košice.

Murovaná chata o výmere 80,63 m2 dispozične pozostáva z 2 nadzemných podlaží, na prízemí sa nachádza veľká kuchyňa s krbom, ktorý má prieduchy na vyhrievanie izieb na poschodí, na 1. poschodí sú štyri priestranné izby a kúpeľňa s oknom spojená s WC.

Chata je postavená z tvárnic Ytong, je zateplená, steny upravené stierkou, v kúpeľni toaleta a sprchový panel, ostatné si už dokončí nový majiteľ podľa vlastných predstáv. Momentálna cena je AKCIOVÁ do konca marca, potom sa bude chata dokončovať ďalej – podlahy, kúpeľňa…. a cena pôjde hore…

Chata pôsobí príjemným dojmom čo umocňuje krb v dennej časti, takže o romantiku a príjemné teplo domova máte postarané aj počas dlhých zimných večerov. Z izieb na poschodí je pekný výhľad na mesto, na chodbe je výsuvný rebrík, ktorým sa dostanete pod strechu.

Nového majiteľa určite poteší 465m2 terasovito upravený pozemok, s prípravou na parkovanie, časť pozemku pred domom je pripravená na vonkajšie posedenie a časť na vytvorenie záhradky.

V chate je zavedená elektrina, kúrenie riešené na tuhé palivo a voda je sezónna od marca do novembra, odpad žumpou.

Chata je skolaudovaná a má súpisné číslo, výhodou je aj jej poloha, keďže ste za pár minút pri Auparku a po inej ceste na Panoráme.

 

V mestskej časti Košice – Vyšné Opátske sa nachádzajú škôlka, zastávka MHD, zrekonštruované detské ihriská, pri prechádzkach tiež oceníte blízkosť Hornádu a okolitú prírodu a kúsok v mestskej časti Jazero kompletnú občiansku vybavenosť Základné školy, škôlky, pošta, Kaufland, Tesco….

Všetko ostatné nájdete v centre mesta, ktoré máte vďaka výbornej polohe ozaj len na skok.

https://livetour.istaging.com/062224ab-f4a2-4905-8d03-b348e84345eb

____________________
Cena: 85 000 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte krásnu, cenovo dostupnú chatu v meste na víkendový oddych, prázdniny, alebo aj na bývanie v peknom prostredí, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes.

____________________

Autorské dielo © 2021

Address: Vyšné opátske
Mesto:
Štát/krajina:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Open In Google Maps
ID nehnhuteľnosti: 29551
Cena: 85 000 €
Výmera: 81 m2
Veľkosť nehnuteľnosti: 465 m2
Izby: 4
Poschodie: Nedostupné
329.56
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOO fees
329.56

Martina Labancová

Realitný maklér
Členom: Sweethomereal

Kontaktujte ma

Schedule a showing?
Zavolať WhatsApp

Property Reviews

You need to Prihlásiť in order to post a review

Compare Listings

Martina Labancová