Na predaj 6i rodinný dom vhodný na bývanie aj podnikanie so strategickou polohou takmer v centre mesta

599 990 €
Košice sever, ,
Obľúbené
Your search results

Prehľad

  • Zverejnené:
  • 18 mája, 2022
  • 242 m2

Popis

Košice I Sever

Na predaj príjemný poschodový tehlový rodinný dom, ktorý je ideálny na bývanie aj podnikanie, keďže sa nachádza na strategickom mieste v tesnej blízkosti Starého mesta, na rohu ulíc Slovenskej jednoty a Česká v mestskej časti Košice – Sever.

 

Rodinný dom má úžitkovú plochu 242 m2 a pozostáva z dvoch bytových jednotiek. Každá má 100m2 a pozostáva z troch izieb, kuchyne so špajzou, kúpeľne a samostatného WC. Dom je čiastočne podpivničený 38 m2 a má podkrovie cca 100m2, kde je možné vytvoriť ďalšie bývanie, prípadne ateliér.…

Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou – okná, nový kotol, schodisko… dom je však pripravený na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa.

Dom sa nachádza na rovinatom oplotenom 660m2 pozemku a patria k nemu aj dve garáže a má spoločnú stenu so susedným domom.

 

Nového majiteľa určite poteší výborná frekventovaná lokalita vhodná na podnikanie, alebo možnosť dom využiť ako dvojgeneračné bývanie s potenciálom využiť dalších 100-120m2 úžitkovej plochy v podkroví.

 

V okolí domu je kompletná občianska vybavenosť, v tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny Čížik, základné školy, škôlky, vysoké školy, zastávka MHD, zrekonštruované detské ihriská, park, Železničná nemocnica, reštaurácia, hypermarket Tesco.… Centrum mesta je dostupné prechádzkou do pár minút.

 

Táto ponuka je vhodná vďaka svojej polohe pre podnikanie v rôznej oblasti – kancelária advokátska, alebo iná…, ambulancia, veterinár…

_________________

Cena: 599.990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

 

Ak chcete bývať a zároveň podnikať a hľadáte miesto so skvelou polohou, alebo nehnuteľnosť na viacgeneračné bývanie, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes.

_________________

= Autorské dielo. © 2020

Address: Košice sever
Mesto:
Kraj/okres:
Štát/krajina:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Open In Google Maps
ID nehnhuteľnosti: 29254
Cena: 599 990 €
Výmera: 242 m2
Veľkosť nehnuteľnosti: 660 m2
Izby: 6
Poschodie: Nedostupné
2,326.28
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOO fees
2,326.28

Mgr.Martina Labancová

Realitný maklér
Členom: Sweethomereal

Kontaktujte ma

Schedule a showing?
Zavolať WhatsApp

Property Reviews

You need to Prihlásiť in order to post a review

Podobné nehnuteľnosti

Predaj
Novinka

Na predaj rodinný dom v blízkosti botanickej...

405 000 €
Ak máte radi výzvy  a nechýba Vám odvaha a chuť investovať, tak táto ponuka je pre Vás Swe [viac]
Ak máte radi výzvy  a nechýba Vám odvaha a chuť investovať, tak táto ponuka je pre Vás Sweet Home real v spolupráci [viac]
1 1 163 m2details

Compare Listings

Mgr.Martina Labancová