INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Tradičná DREVENICA a stodola v krásnom prostredí Liptova!

245 000 €
Obľúbené
Your search results

Prehľad

  • Zverejnené:
  • 23 novembra, 2022
  • 2 Spálne
  • 1 Kúpeľne
  • 85 m2

Popis

Sweethomereal v zastúpení Martina Šipoša, exkluzívne ponúka na predaj tradičnú zariadenú drevenicu v malebnej obci Liptovské Matiašovce, vzdialenú  2km od Liptovskej Mary. 
Zastavaná plocha chalupy  je 6O m2,kapacita pre 10 osôb, výmera pozemku je 1170 m2. Priamo z pozemku sa naskytá nádherný výhľad na okolité vrcholky Nízkych Tatier, v noci odtiaľ môžete pozorovať hviezdnu oblohu..

Chalupa má na prízemí, kuchyňu, kúpeľňu, obývaciu izbu s rozťahov.pohovkou a hore v podkroví 2 izby na spanie. Pred 2 rokmi menená nová strecha, inak sú na nej minimálne zásahy, čiže „dýcha čarom dávnych čias“..
Vykurovanie na pevné palivo fínskou pecou Jotul a doplnkové olejovými radiátormi, v kuchyni na varenie a vykurovanie sporák na drevo + keramická platňa, TV, rádio, Wifi, možnosť optiky. Voda – bojler na teplú vodu so zimnou prevádzkou, odpad – žumpa s prepadom.
Na pozemku je ešte jedna drevenica, vhodná na rekonštrukciu alebo zbúranie.. a veľká stodola vo vynikajúcom stave. Priamo k chate vedie asfaltová cesta. Parkovanie je možné priamo na oplotenom pozemku pri chate.

Táto lokalita láka rybárov aj milovníkov vodných športov. Nízke Tatry aj Chočské vrchy zas privítajú turistov a cyklistov.  V obci Liptovská Sielnica sa nachádza mini zoo, vnútorné a vonkajšie detské ihrisko a pri Tatralandii kontaktná ZOO. Počas celého roka si oddýchnete v Aquaparku Tatralandia v Liptovskom Mikuláši alebo v Termálnom srdci Liptova v Bešeňovej. Skvelá lyžovačka na Vás čaká v Závažnej Porube, v Jasnej alebo v Ski parku Malinô Brdo v Ružomberku.

Viete tu vždy aktívne tráviť svoj voľný čas, alebo si užiť nerušený oddych na chalupe.

Cena: 245.000 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na t.č. 0905 893 920.

Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Open In Google Maps
ID nehnhuteľnosti: 35717
Cena: 245 000 €
Výmera: 85 m2
Veľkosť nehnuteľnosti: 1.170 m2
Izby: 3
Spálne: 2
Kúpeľne: 1
Poschodie: Nedostupné
949.91
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOO fees
949.91

Kontaktujte ma

Schedule a showing?
Zavolať +421 905 893 920 WhatsApp

Other Agents

Property Reviews

You need to Prihlásiť in order to post a review

Compare Listings

Martin Šipoš