PREDANÝ! Na predaj slnečný 3 i byt Ipeľská ul. Terasa

Prehľad

94 990€

Košice II   Západ   

Rezervovaný: Len u nás ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt v OV nachádzajúci sa na vysokom 1. poschodí bytového domu v žiadanej lokalite na Ipeľskej ulici na Terase - v mestskej časti Košice - Západ. 


Byt o celkovej výmere 67 m2 (65m2 + 2 m2 loggia) dispozične pozostáva z 3 nepriechodných izieb, veľkej kuchyne, chodby, balkóna, kúpeľne so sprchovacím kútom a samostatného WC. V byte prebehla rekonštrukcia, boli menené okná, stúpačky, podlahy, interiérové dvere, vchodové dvere, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, murovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Byt je možné užívať v stave v akom je na prenájom, príp. na bývanie zrekonštruovať podľa vlastných predstáv.

Nového majiteľa určite poteší ideálna poloha bytu s vysokým investičným potenciálom ako aj  menší bytový dom a balkón s dvomi spálňami orientovaný do tichého dvora.


Výhodou bytu okrem rekonštrukcie je aj zväčšená kuchyňa v ktorej si vychutná raňajky aj viacčlenná rodina.

Nepriechodné izby a poloha bytu zas predurčujú túto ponuku na prenajímanie, nakoľko len pár minút pešo sa nachádza areál Novej nemocnice a Lekárskej fakulty UPJŠ, v pešej dostupnosti OC Galéria, Amfiteáter a Borovicový háj, ktorý je ideálny na ranné behanie a prechádzky so psom.

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, gymnázium, detské ihriská, Lekárska fakulta, OC Galéria a iné obchody pre kompletnú občiansku vybavenosť.
____________________
Cena: 94 990 € vrátane zariadenia bytu a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte byt s nepriechodnými izbami pri lekárskej fakulte, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

____________________
= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z =

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality