Na predaj výnimočný 2.5 i mezonet Hlavná ul. Staré mesto - rezervovaný

Prehľad

155 990€

Košice I   Staré Mesto   

REZERVOVANÝ: Predaj s nami aj ty, ozvi sa nám na + 421 949 883 099

Nepremeškajte: Ponúkame na predaj 2.5 izbový byt, novostavba, /mezonet/ v OV nachádzajúci sa na 3. a 4. poschodí v nadstavbe tehlového domu s novým výťahom priamo na Hlavnej ulici v mestskej časti Košice - Staré mesto.


Byt o celkovej výmere 71 m2 dispozične pozostáva z dennej časti, v ktorej sa nachádza priestranná obývačka prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom, kúpeľňa spojená s toaletou a schodisko.

Nočnú časť na poschodí tvorí hlavná spálňa s vlastnou druhou kúpeľnou spojenou s toaletou a galéria, ktorú je možné využiť ako pracovňu, hosťovskú izbu alebo ako druhú spálňu.

Byt je dokončený v štandarde, boli použité kvalitné materiály, drevené podlahy, trezorové bezpečnostné dvere, interierové dvere, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, klimatizácia s tromi vnútornými jednotkami, dve murované kúpeľne so sanitou, vlastný plynový kotol, nábytok na mieru, takže je možné užívať ho ihneď bez nutnosti akýchkoľvek ďalšich úprav.


Nového majiteľa určite poteší rozdelenie bytu na dennú a nočnú časť ako aj 5 m vysoký strop v obývačke, ktorý umocňuje atmosféru premiového bývania v centre mesta.

Poteší aj dostatočná výška a mierny sklon strechy, vďaka čomu je priestor nočnej časti dobre využitý.

Bytový dom prešiel rekonštrukciou, veľkým benefitom je nový moderný výťah, ktorý zabezpečí bezbarierový prístup priamo do bytu, čo je pri historickom objekte unikátnosťou.


Výhodou okrem privátneho a prekvapivo aj pokojného bývania je aj centrálna poloha bytu, keďže sa nachádza priamo na Hlavnej ul. v blízkosti Ústavného súdu, takže pešo vybavíte doslova všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.

V bezprostrednom okolí sa nachádzaju obchody, služby, Nám. Maratónu Mieru, školy, škôlka, vysoké školy, Mestský park, železničná a autobusová stanica, Aupark.
_______________________
Cena: 155 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte výnimočný byt na adrese, ktorá je absolútnym centrom mesta, či už pre seba na bývanie, prenájom alebo ako investíciu do budúcnosti neváhajte a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes.

Ponuka je vhodná pre záujemcu s prevereným financovaním. Nie je vhodná pre rodiny s malými deťmi a staršie osoby, nakoľko nočná časť sa nachádza na poschodí.
_______________________
= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018 Autorské dielo. =

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality