PREDANÝ! Na predaj útulný 1.5 i byt Dargovská ul. Staré mesto

Prehľad

89 990€

Košice I   Staré Mesto   

1.5 i byt, 50 m2, Dargovská ul, Staré mesto

Len u nás ponúkame na predaj moderný 1.5 izbový byt v OV nachádzajúci sa na 9. poschodí bytového domu s výťahom na Dargovskej ulici v mestskej časti Košice – Staré mesto. 

Byt o celkovej výmere 50 m2 dispozične pozostáva z dennej časti, v ktorej sa nachádza kuchynská linka s jedálenským stolom prepojená s obývačkou, chodba, kúpeľňa a samostatné WC. Nočnú časť tvorí samostatná spálňa.

V byte prebehla kompletná, vkusná rekonštrukcia a boli pri nej použité nadštandardné materiály. Výmenou prešli okná, stúpačky, rozvody, omietky, podlahy, dlažba, interiérové dvere, kvalitné bezpečnostné dvere, kuchynská linka, murovaná kúpeľňa s vaňou, v chodbe vstavaná skriňa, takže je možné užívať ho ihneď bez nutnosti akýchkoľvek úprav.

Nového majiteľa určite poteší krásny výhľad, ktorý si môžete vychutnať s kávou v ruke pri západe slnka a výhodou je aj upravená a premyslená dispozícia.

Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, nový výťah sa bude realizovať v dohľadnej dobe.

 

Výhodou bytu okrem kvalitnej rekonštrukcie je aj jeho centrálna poloha, neďaleko sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, takže do 5 min. nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, 2 gymnáziá, zrekonštruované detské ihriská, T-Systems, Nová nemocnica, lekárska fakulta, park, zastávka MHD, neďaleko je aj Pošta a centrum mesta.

_______________________
Cena: 89 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte komplet prerobený byt v žiadanej lokalite s krásnym výhľadom, ktorý je navyše kúpou voľný, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 
_______________________
= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality