Na predaj pekný 3i byt Ostravská ulica, Košice - JUH sídlisko Železníky

Prehľad

115 900€

Košice IV   Juh   

Ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v OV v obľúbenej lokalite, nachádzajúci sa na 3. poschodí bytového domu s novym výťahom na Ostravskej ulici v mestskej časti Košice - Juh. 

 

Byt o celkovej výmere 68m2 dispozične pozostáva z obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálenskym stolom, nočnú časť tvoria 2 spálne, murovaná kúpeľna spojená s WC a chodba so šatníkom, pred bytom je špajza .

V byte prebehla v roku 2013 kompletná vkusná rekonštrukcia, plastové okná, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, murované jadro, podlahy, dlažby, vchodové dvere, takže je možné užívať ho bez nutnosti vačších ďalších úprav.

Nového majiteľa určite poteší, že byt je pražského typu, tak je možné ho rôzne upraviť, kedže nemá nosné steny a rovnako aj veľká otvorená denná časť s dostatkom presvetlenia.

 

Výhodou okrem žiadanej lokality je aj jej centrálná poloha bytu, keďže ste v tesnej blízkosti Starej nemocnice a neďaleko je aj centrum mesta, takže do 10 min. spoľahlivo nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, zrekonštruované detské ihriská, zastávka MHD, Stará Nemocnica, Fresh, Careffur, Decathlon a centrum mesta.

_______________________

Cena: 115 900 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte prerobený byt, ktorý je v žiadanej lokalite, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality