Na predaj obchodný priestor/kancelária, Krakovská ul., Železníky - predané

Prehľad

54 990€

Košice IV   Juh   

Ponúkame na predaj obchodné resp. kancelárske priestory nachádzajúce sa na prízemí bytového domu na Krakovskej ul, na Železníkoch v mestkej časti Košice - Juh.

 

Obchodné priestory o výmere 54 m2 dispozične pozostávajú z predajne, za predajňou sa nachádza kuchynka, chodba, samostatné wc s umývadlom a zázemie. V zadnej časti so samostatným vstupom sa nachádza kancelária a sklad v jednej priestrannej miestnosti a menší skladík o výmere cca 2 m2.

V priestoroch prebehla cca pred desiatimi rokmi úprava no budú si vyžadovať komplexnejšiu investíciu a prispôsobenie sa novému účelu využitia.

Nového majiteľa určite poteší možnosť zmeny dispozície a otvorenie celého priestoru v jednu veľkú miestnosť /predajňa, sklad s kanceláriou = otvorený priestor cca 50 m2/ rovnako aj že v priestore sú dotiahnuté všetky siete a príjemná teplota v objekte, v ktorom ani v letých mesiacoch nebude horúco.

 

Výhodou je aj centrálna poloha v rámci sídliska Železníky s dobrým parkovaním v okolí.

Priestory sú vzhľadom na svoju polohu predurčené na rôznorodé využitie, možnosť zriadenia ambulancie, kancelárie, ako aj kaviarne a iných prevádzok pre obchod alebo služby.

_______________________________

Cena: 54 990 € je už vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie. 

Ak hľadáte priestor s potenciálom v dobrej lokalite, ktorý je kúpou voľný, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes.  

V ponuke máme viacere priestory, viac info telefonicky.

_________________________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018

Autorské dielo. =

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality