Na predaj 2 i byt v novostavbe Svätopluková ul. Staré mesto

Prehľad

160 800€

Košice I   Staré Mesto   

Ponúkame na predaj moderný 2 i byt v novostavbe na Svätoplukovej ulici v mestskej časti Košice - Staré mesto. Byt o celkovej výmere 86,26 m2 disponuje balkónom a nachádza sa na 2. poschodí zatepleného tehlového bytového domu č. 2.


Byt je dobre dispozične rozdelený, pri vstupe sa nachádza kúpeľňa s vaňou spojená s WC, z chodby sa vstupuje do dennej časti v ktorej sa nachádza obývacia izba s čiastočne. oddelenou kuchyňou a vstupom na loggiu, nočnú časť tvorí spálňa o výmere 16 m2 s so samostatnou príručnou kúpeľňou. Byt bude odovzdaný v štádiu holobyt, v štandarde je elektrické podlahové vykurovanie.

Nového majiteľa určite poteši kvalitné prevedenie stavby ako aj menší bytový dom s výťahom, ktorý pri 4 posch. bytových domoch nebýva štandardom. Samozrejmosťou sú nízke mesačné náklady a možnosť dokúpenia parkovacieho miesta a skladu na uloženie vecí.


Rezidencia Mestský park sa nachádza v absolútnom centra mesta neďaleko vlakovej a autobusovej stanice pri mestskom parku. Len pár metrov od bytového domu nájdete školy, škôlku, poštu, zastávku MHD, neďaleko je aj nemocnica, divadlo, Tabačka, Kino úsmev, reštaurácie a kaviarne takže všetko, čo potrebujete k pohodlnému životu bez nutnosti používania auta.

Ak hľadáte byt tesne pred kolaudáciu v novom projekte v perfektnej lokalite s vysokým investičným potenciálom, ste tu správne.
_______________________
Cena: 160 800 € samozrejme rovnaká akú má developér a sú v nej zahrnuté všetky poplatky spojené s rezerváciou bytu a profesionálnymi službami RK.

Bližšie informácie o konkrétnej nehnuteľnosti/ obhliadke na dole uvedenom tel. čísle.
_______________________
Zoznam voľných 2 i bytov a ceny, ku dňu: 08.01.2018

Bytový dom č. 2:
2 i byt, 2.p, výmera 82,59 m2, balkón 3,67 m2, Svätopluková ul., cena 160 800 €
2 i byt, 3.p, výmera 82,59 m2, balkón 3,67 m2, Svätopluková ul., cena 165 600 €

Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes a bývajte v centre mesta v novom projekte, ktorý susedí s mestským parkom a je skvelou investíciou.
_______________________
= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z.z. =

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality