Exkluzívne na predaj útulný 3i byt Rožňavská ul. Košice-Západ

Prehľad

137 000€

Košice II   Západ   

Exkluzívne ponúkame na predaj útulný 3 izbový byt v OV nachádzajúci sa na 3. poschodí bytového domu na Rožňavskej ulici v mestskej časti Košice - Západ. 


Byt o celkovej výmere 56 m2 dispozične pozostáva z 2 nepriechodných izieb, kuchyne spojenej s veľkou obývačkou, priestrannej chodby, kúpeľne a samostatnej toalety. V byte prebehla kompletná a vkusná, moderná rekonštrukcia, boli menené okná, stúpačky, rozvody, vypínače, podlahy, dlažby, interiérové dvere, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, murovaná kúpeľňa s vaňou, vnútorná loggia....

Byt sa predáva s kompletným zariadením, takže je možné užívať ho ihneď bez nutnosti akýchkoľvek úprav a nákupov zariadenia.


Nového majiteľa určite poteší, že byt je veľmi slnečný, výhodou je aj premyslená a upravená dispozícia, takže potenciál bytu je naplno využitý.

Bytový dom je zateplený po čiastočnej rekonštrukcii. K bytu patrí aj špajza priamo pred bytom.

 

Výhodou bytu okrem novej rekonštrukcie je aj jeho centrálna poloha, neďaleko sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, takže do 5 min. nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

V bezprostrednom okolí sa nachádza Fresh, Lidl, pošta, školy, škôlky, gymnázium, zrekonštruované detské ihriská, park, zastávka MHD, neďaleko je aj OC Optima a OC Galéria....

_______________________
Cena: 137.000 € vrátane zariadenia a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte komplet prerobený byt s takmer novou rekonštrukciou v žiadanej lokalite s nízkymi mesačnými nákladmi, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

https://livetour.istaging.com/9e51405f-30e0-434e-9b8b-5f262563cad2

 

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality