Rekreačná celoročná chata, Družstevná pri Hornáde, KE-okolie

124 900 €
Obľúbené
Your search results

Prehľad

  • Zverejnené:
  • 13 mája, 2022
  • 3 Spálne
  • 1 Kúpeľne

Popis

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá Vám poskytne každodenný oddych a zároveň nehnuteľnosť na celoročné bývanie v blízkosti Košíc? Ak áno táto ponuka je určená práve Vám.

Popis chaty :
Chata je postavená na betónovom základe. Prvé aj druhé poschodie je drevostavba, navrhnutá renomovaným architektom.. Celá konštrukcia chaty je zateplená zvnútra aj zvonku. Sedlová strecha je pokrytá plechovou krytinou značky Ruuki.  Výstavba chaty bola ukončená v roku 2019 a skolaudovaná v r. 2020.

Dispozícia:  dvojpodlažná chata je dispozične rozdelená na dennú časť na prízemí, kde sa nachádza obývačka spojená s kuchyňou, kúpeľňa s WC. Nočná časť sa nachádza na poschodí chaty, ktorá ponúka jednu menšiu izbu (spálňa), väčšiu izbu (detskú) a chodbu. Navyše chata ponúka útulnú prestrešenú terasu (cca 15 m2), ktorá sa dá zväčšiť..

Zastavaná plocha: 10 x 5m
Obytná plocha: cca 60 m2
Úžitková plocha : cca 70 m2
IS: elektrina 230/400 V, obecný vodovod, kanalizácia.
Vykurovanie : elektrické infra-panely na stenách, teplá pitná voda – bojler
Popis pozemku:
Na pozemku je možné vytvoriť parkovacie miesta pre viacero vozidiel. Pozemok je mierne svahovitý, ktorý poskytne priestor na dotvorenie charakteru nehnuteľnosti podľa vlastných predstáv nových majiteľov. Bezprostredne za chatou sa nachádza les.
Výmera pozemku : 627 m2
Využitie: rekreačná chata je vhodná na celoročnú (prímestskú) rekreáciu s možnosťou bývania. Svojou polohou je nehnuteľnosť predurčená pre klientov hľadajúcich každodenný oddych a bývanie s dobrou dostupnosťou, nakoľko obec Družstevná pri Hornáde je vzdialená len 10km severozápadne od Košíc.

Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním.
V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), právny servis firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín).

Obhliadku tejto nehnuteľnosti s bližšími informáciami Vám osobne zabezpečí rodinný realitný maklér Martin Šipoš, mobil: 0905 893 920, martin@sweethomereal.sk.   Teším sa na spoluprácu.

Počet poschodí: 2
Počet izieb: 3
Dodatok k cene: , vrátane provízie
Zastavaná plocha: 50m²
Obytná plocha: 60m²

Rozmery pozemku: cca 11 x 57m
Rozloha pozemku: 627m²

 

Štát/krajina:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Open In Google Maps
ID nehnhuteľnosti: 32922
Cena: 124 900 €
Veľkosť nehnuteľnosti: 594 m2
Izby: 3
Spálne: 3
Kúpeľne: 1
Poschodie: Nedostupné
484.26
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOO fees
484.26

Kontaktujte ma

Schedule a showing?
Zavolať +421 905 893 920 WhatsApp

Other Agents

Property Reviews

You need to Prihlásiť in order to post a review

Compare Listings

Martin Šipoš