PREDANÉ! Na predaj chata v krásnom prostredí v blízkosti vodnej nádrže Ružín

62 000 €
Gelnica Jaklovce, ,
Obľúbené
Your search results

Prehľad

  • Zverejnené:
  • 2 novembra, 2021
  • 50 m2

Popis

Gelnica Jaklovce

Ponúkame na predaj peknú, 2. poschodovú chatu v osobnom vlastníctve nachádzajúcu sa na slnečnom pozemku blízko obce Jaklovce, pri vodnej nádrži Ružín. Pri dobrej premávke v dosahu 1 hodiny od Prešova aj Košíc. Od chaty sa k vodnej nádrži dostanete chodníkom dlhým cca 40 m. V obci Jaklovce sa nachádza potrebná občianska vybavenosť. Neďaleko je aj obec Margecany a mesto Gelnica.

Samotná chata bola postavená v roku 1978 ako zrubová – komplet drevená chata. Po nejakom čase sa začala postupne upravovať. Na drevo bola doplnená izolácia, chata je obložená sklenou vatou, na ktorej je obklad a stierky. Strecha je pôvodná – plechová v dobrom stave. Pri chate je možné zaparkovať pohodlne 3 autá.

Chata sa nachádza na pozemku s rozlohou 443 m2 a zastavaná plocha je 50 m2. Dispozične pozostáva z prízemia a podkrovia. Na prízemí sa nachádza obývacia miestnosť spojená s jedálenskou časťou, kuchyňa, kúpeľňa s WC a chodba. V podkroví sa nachádzajú 2 spálne. Z obývacej miestnosti sa dá pohodlne vyjsť na krytú terasu so sedením.

Chata pôsobí príjemným dojmom čo umocňuje krb v dennej časti, takže o príjemné teplo domova máte postarané aj počas dlhých zimných večerov.
Súčasťou chaty je aj pivnica s rozlohou 10 m2 a dostavaná kutilská dielnička s rozlohou cca 5 m2.

Chata je napojená na elektrinu. Voda je zo spoločnej studne na susednom pozemku. Túto studňu využívajú štyria susedia. Voda je teplá aj studená. Chata je vykurovaná liatinovou pieckou na drevo, ktorá spoľahlivo vykúri celú chatu. Piecka bola pred troma rokmi menená, má sklenené dvierka a je spoľahlivá. Okrem piecky sa v obývacej miestnosti nachádza aj krb. K dispozícii je aj malý elektrický radiátor, ak by bol potrebný.
Na pozemku sa nachádza ešte jedna malá dreváreň, altánok, v ktorom je dostupná elektrina a murované ohnisko, vhodné na opekanie.

Susedia sú príjemní a pohodoví, za roky neboli žiadne konflikty ani problémy.
Chata sa predáva aj so zariadením a je k dispozícii na okamžitý predaj.

3D obhliadku si môžete pozrieť tu: https://livetour.istaging.com/8c3f1938-ef9f-4b1e-8bc0-46f726e4791a

____________________
Cena: 62 000 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte krásnu, cenovo dostupnú chatu v peknom prostredí na víkendový oddych alebo prázdniny, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes.

Address: Gelnica Jaklovce
Mesto:
Kraj/okres:
Štát/krajina:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Open In Google Maps
ID nehnhuteľnosti: 30040
Cena: 62 000 €
Výmera: 50 m2
Veľkosť nehnuteľnosti: 443 m2
Izby: 3
Poschodie: Nedostupné
240.39
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOO fees
240.39

Kontaktujte ma

Schedule a showing?
Zavolať +421 918 040 477 WhatsApp

Other Agents

user image

Jakub Fejerčák

realitný maklér

Property Reviews

You need to Prihlásiť in order to post a review

Compare Listings

Jakub Fejerčák